Lang switcher

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v administrativním centru?

Popis Administrativního centra

Administrativní komplex
Bredovský Dvůr Centre nabízí téměř 12.000 m2 kancelářských prostor třídy A
About Us Big Image

Hlavní částí projektu je novostavba umístěná mezi dvě rekonstruované historické budovy.
V přízemí je restaurace a klidné relaxační atrium. Dispozice jednotlivých pater umožňuje využít prostor jak pro otevřené tak i dělené kanceláře.

Hlavní výhodou objektu je vysoká flexibilita a variabilita poskytovaných prostor a zajištění maximálního komfortu nájemců, vlastní parking. Bredovský Dvůr naleznete na výborné obchodní adrese přímo v centru metropole, na rohu ulic Olivova a Politických vězňů. Všechny formy veřejné dopravy - včetně všech linek metra - jsou vzdáleny pouze pár minut chůze.

Další výhodou komplexu je výborná dostupnost automobilem přes Magistrálu, která je vzdálena pouhých 200 metrů a umožňuje snadné napojení na dálnice směr Brno, Ostrava, Bratislava, Berlín, Vídeň a přímé spojení s letištěm Václava Havla. V sousedství objektu se nachází mnoho významných hotelů, restaurací, bank, institucí a obchodů.

V administrativním centru sídlí řada mezinárodních nájemců


z oblasti obchodu, poradenství a služeb jako například British council, EC HARRIS a další. Většina nájemců administrativního centra představuje světovou špičku ve svém oboru a výborná obchodní adresa administrativního centra jim tímto zajišťuje odpovídající prostory v centru metropole.

About Us Big Image

Pronajímáme kancelářské prostory
od 15 m2 do 2550 m2

Flexible space

Flexibilní prostory, možnost dělení prostor

Máte zájem o pronájem kancelářských prostor v administrativním centru?